Laeb

Ainult e-poes kõik tooted alates 100€ 0% järelmaksu intressiga! >>

16.-19. veebruar kogu kaup -25% tavahinnast soodsam!
Tarne alates 1,50€!*
  >>

VIDEO: TEE ISE JÕULUPUU!

Traditsioonilise jõulupuu asemel saab meeleolu luua ka alternatiivsete lahendustega. Vaata üle nimekiri vahenditest, mida vaja läheb ning õpi videost, kuidas valmistada  raamitud jõulupuu!

VIDEO: TEE ISE JÄÄLATERN!

Valmista ise jäälaternad ja kaunista nendega koduhoov! Hea võimalus üllatada saabuvaid külalisi või võtta aeg iseendale ja nautida küünlavalgust pimedal talveõhtul!

VIDEO: TEE ISE JÕULUPÄRG!

Meisterda oma kätega jõulupärg ja riputa see pühadeootuses koduuksele.

VIDEO: TEE ISE EHTED KUUSELE!

Jõulukuu on käes ja aeg on ehted välja otsida või need ise meisterdada. Vaata üle nimekiri vahenditest, mida vaja läheb ning õpi videost, kuidas samm-sammult  tähekesi valmistada!

5 IDEED: Kuidas muuta kodu hubasemaks

Lähenevate jõulude ootus on sobiv aeg, et kodus ringi vaadata ja kujundada endale talveks mõnus pesa. On palju väikseid asju, millega saad kodu hubasemaks muuta, et talveõhtul end kodus hästi tunda ja nautida küünlavalgust tassikese sooja teega. Järgnevalt mõned ideed:

Kaasaegsed kütteseadmed nõuavad kaasaegseid korstnaid

Moodulkorsten on targa ja säästliku mõtteviisiga inimese valik – efektiivne, pika eluaega ja turvaline.

KODU RATASTEL OSA 7: KAUBIKUST ON SAANUD KODU – VIIMISTLUS

Viimistlusmaterjalide valimiseks seisis ees järjekordne käik Pärnu Bauhofi. Ostunimekiri oli pikk ja eelnevalt läbi mõeldud: vaja oli välja valida laminaatparkett, liistud, seinapaneelid lae lõpetamiseks, köögi töötasapind, kraanikauss ja muud väiksemad detailid.

KODU RATASTEL OSA 6: MÖÖBLI EHITAMINE

Järgnevate päevade arengus mängib kogu eelnevalt tehtud töö suurt rolli. Kuna varasem ehituskogemus noortel liikuva kodu ehitajatel puudub, siis tuli võtta aeg ja läbi mõelda, kuidas  konstruktsioonid ehitatakse ja kuidas kinnitatakse. Õnneks tuli ehitustöödele appi sõber Mats, kellega sai konsulteerida – kolm pead on ikka kolm pead.